Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Na expedíciu | Reportér 24

Cesta je ciel...
Označenie inzercie
Na expedíciu

ISSN 1337-8481   Dnes je 8. 5. 2021, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

Zopár informácií o zakladateľovi portálu www.naEXpediciu.sk

REDAKCIA naEXpediciuDátum25. 08. 2016 01:13:42TémaAKTUALITY
1199 Foto: (C) Denis Majko

Miloš Majko

"Individualita nie je ani tak cielom, ako cestou. Nie je to cesta najlahsia, je vsak jedina..."

Autor dvadsať päť rokov podniká v oblasti reklamy a obchodu, venuje sa publicistike a reportážnej fotografii. Vydáva internetové noviny a aktívne sa venuje novinárskej práci.
Autor sa ďalej aktívne venuje zvyšovaniu bezpečnosti detí v cestnej premávke, prevencii kriminality a je autorom projektu "Bezpečné mesto".
Cestovanie a atelierovu fotografiu vníma ako záľuby, ktoré neslúžia na získavanie finančného profitu, ale na odreagovanie sa a relax. Toleranciu k iným názorom a pohľadom na svet považuje za prioritu a to nielen v rovine teoretickej. Aktívnu podporu ochrane prírody a zvierat považuje za samozrejmosť a verí v teóriu " ked nepomožes - neubližuj".

Autor fotografoval v Afrike, Azii, Japonsku, USA a prakticky po celej Europe. Najhodnotnejsie fotografie vznikli na Sahare, v New Yorku, na Floride, v Caribiku, Los Angeles, Bangkoku, Londone, Las Vegas, Chicagu, San Franciscu, Japonskom Tokyu, Hiroshime, v Rio de Janeiro, v Hong Kongu, Macao, Cine, Moskve, na Islande, Malte, Cypre, Izraeli, Palestíne, Marockej Casablance, Srbsku, Macedonii, Kosove, Bosne a Hercegovine, Albánsku, v Spojených Arabských Emirátoch, Bielorusku,na Ukrajine, v Rusku, na Kaukaze v Gruzínsku, Arménsku, separatistickom Podnestersku a na DONBASE zmietanom vojnou.

Na základe osobných skúseností odporúča nielen cestovanie, ale aj letné dovolenkovanie vhodné aj pre rodiny s deťmi pre Slovákov v netradičných destináciách ako (zatial stále) Ukrajinské mesto Odessa,či na pobreží Jadranského mora v Albánsku.

Absolvoval expedície:

- 1995 Etna-Volcano-Stromboli-Vesuv - Slovenská vulkanologická expedicia

- Japonsko 2008 - od Hiroshima po Hokaidó

- Černobyl 2009 - expedícia do zakázanej zóny a elektrárne postihnutej najväčšou nukleárnou haváriou v histórii

- Balkán 2014 - jedinečná expedícia pri príležitosti 100. výročia 1. Svetovej vojny a po mestách postihnutých vojnovým konfliktom na Balkáne.

- Moldavsko-Podnestersko-Ukrajina - ďalšia z expedícií po krajinách, ktoré bežnému turistovi naďalej zostávajú neznáme...

- Černobyl 2016 - expedícia do zakázanej zóny a elektrárne postihnutej najväčšou nukleárnou haváriou v histórii pri prilezitosti 30. vyrocia havarie

- Expedícia DONBAS 2016 - na vlastné oči o tom, ako žijú ľudia v regióne, kde je vojna realitou...

- letné cesty po Ukrajine, Albánsku a ďalších krajinách.

Cestovanie nielen expedičného charakteru je cestopismi propagované na cestovateľskom portáli www.naEXpediciu.sk.

Atelierovej fotografii sa autor venuje priebežne.

Mediá:
www.reporter24.sk, www.seredonline.sk, www.rescueonline.sk, www.povazieonline.sk, www.orava-kysuce.sk, www.bratislavalive.sk

Online vysielanie ako zo štúdia, tak z akcií je pre média zabezpečované streamovaním na www.otvorene.tv a www.videoblog.sk.

Obcianske združenie OBČAN ROZHODNI sa zaoberá problematikou v samosprávach na Slovensku.
www.obcanrozhodni.sk

Pre poukazovanie  na problémy, korupciu a hladanie riešení náročnej situácie v samosprávach, založil internetový portál www.transparentnasamosprava.sk.

privat pages: www.majko.sk, www.sherlockholmes.sk, www.photo4u.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Slovenka  rozhovor o Cernobyle
Označenie inzercie
ZIVOT rozhovor o cestovani
Označenie inzercie
VIZOVA POVINNOST PRE OBCANOV SR A CR
Označenie inzercie
AKTUALITY rozhovor o cestovani
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016  - 30. vyrocie tragedie / Bielorusko
Označenie inzercie
Expedicia Jordánsko-Izrael 2017 februar
Označenie inzercie
Transsibírska magistrála v studiu Reporter24
Označenie inzercie
100. výročie VOSR - Expedícia St.Petersburg 2017
Označenie inzercie
Zakarpatska Ukrajina
Označenie inzercie
Expedicia Jordansko Izrael
Označenie inzercie
CESTOVANIE
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Posledné komentáre

100. výročie VOSR - Expedícia St.Petersburg 2017
Označenie inzercie
Zakarpatska Ukrajina
Označenie inzercie
Expedicia Jordansko Izrael
Označenie inzercie
CESTOVANIE
Označenie inzercie
Bottom panel

© naexpediciu.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na naexpediciu.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign